kdeschene1
kdeschene1 kdeschene1
  • 14-12-2021
  • English
contestada

PLEASE, I NEED HELP. ANYONE? I WILL GIVE YOU 25 POINTS.

PLEASE I NEED HELP ANYONE I WILL GIVE YOU 25 POINTS class=

Respuesta :

CalebIsDaBoy
CalebIsDaBoy CalebIsDaBoy
  • 15-12-2021

Answer:

I think it is A but sonce we do not have the passage or poem its hard to get a 100 percent correct answer

Answer Link
churchilldean789
churchilldean789 churchilldean789
  • 15-12-2021

Answer:

I thought it was a as well

Explanation:

I dont know the story though

Answer Link

Otras preguntas

Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
What is 16 divided by 1/4
What condition fostered the rise of absolute monarch in europe?
What is the answer for this equation? -6x = -36
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
Sin42cos17-cos42sin17
Describe the conditions necessary for the variance to have the value zero.
What is 12% of 85 im having a hard time with this question
What is 16 divided by 1/4