zydasia zydasia
  • 14-09-2017
  • Mathematics
contestada

A grocery store sells American cheese for $3.89 per pound how about how much were one and 1.89 pounds of cheese cost

Respuesta :

glorenzo31 glorenzo31
  • 14-09-2017
the answer would be 7.3521

Answer Link

Otras preguntas

Please help with Qudratic equations and complex numbers
In3^x equals A. None correct B. In3/x C.3inx D. 1/3inx E.inx+3
The sum of the reciprocals of 2 consecutive integers is 32/132
The French fought against the. In the French and Indian war
A fiscal court handles matters concerning domestic disputes. True False
Need number 4!! Help if you can. I got the first answer already just need the other answers!!
Please help and please provide the steps to solve this! Thanks
Write the slope-intercept form of the equation for the line when it’s undefined
26cm:4m what is it simplified
which organization would work best for a crime scene report? 20pts and braniliest? a. spatial order b. chronological order c. order of importance d. logical ord