julia88
julia88 julia88
  • 13-03-2017
  • Mathematics
contestada

i need help with this math problem

i need help with this math problem class=

Respuesta :

eagerreader
eagerreader eagerreader
  • 22-03-2017
choice J both prices are per a unit
Answer Link

Otras preguntas

What are positive and negative things in Hawaii today?
The daily cost of production in a factory is calculated using c(x)=200+16x, where x is the number of complete products manufactured. which set of numbers best d
The United States and Mexico stood on the brink of war until the _________ negotiated the dispute. a. France c. Great Britain Powers b. ABC Powers d. None of th
At the beginning of the civil rights movement, the group sncc would have been most likely toa)stage non-violent protest at lunch counters in the american south.
Prior to the implementation of the affordable care act, the percentage of texans who did not have health insurance
PLEASE HELP PICTURE IS SHOWN
Make an inference about the author's purpose in writing The Absolutely True Diary of a Part-Time Indian. Be sure to support your conclusion with evidence from t
An example of a typical pioneer species, that is one that appears in the earliest stages of ecological succession, is A. weeds. B.spider. C.oak tree. D.huma
Neela is buying shirts that are on sale at two for the price of one. the original price of each shirt was s dollars. she buys 4 shirts for $24. which equation s
i tried and now i need help