nicole0408 nicole0408
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

An apple cost Php x per piece. How many will 3 dozen cost?​

Respuesta :

We9b
We9b We9b
  • 11-03-2021

Answer:

2187.00

Step-by-step explanation:

20.25 x 12 x 9 = 2187

Answer Link

Otras preguntas

what is 35 mL equals
which type of checking account pays interest on the mean balance of the account during a particular cycle
3,516.568 expanded form with decimals
what is the number64×40=?
Which statement accurately describes Assyrian relief sculptures?
if 17=3+8x what is the value of 4x+9
6 ones 7 hundredths minus 2.3
The characters in no dogs bark are mexican father and ________________
to squeeze a gas into a smaller space
mowed 3 yards for $40.00 - what is the rate and unit rate?