loli26n
loli26n loli26n
  • 14-12-2020
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if 4 pounds of fruit
cost $6.487

Respuesta :

ts725djz6a
ts725djz6a ts725djz6a
  • 14-12-2020
0.54 I think I’m pretty sure it is tho
Answer Link

Otras preguntas

Chanasia has 8.75 gallons of paint. She wants to use 2/5 of the paint for her living room . How many gallons of paint will chanasia use?
75 is 10 less than what
Please help quickly!) Which geographic factors contributed to the decline of Sumer? Choose all answers that are correct. A. Irrigation of the crops led to salin
What is the structure of the following sentence?While Paul made a cake, Cheryl made the frosting, and while Demitri mashed the potatoes, Hannah made the gravy.
How does latitude affect the temperature pf a climate? How does altitude affect the temperature of a climate?
Barnbrack is a traditional Halloween food. What is it? A. A fruit cake B. A meat dish C. A pumpkin punch D. A special bread
What is Canada is continent
What was the trick originally in ‘trick or treat’? 1. Knock on the door and then run away 2. Throw water at the person opening the door 3. Sing a song to the pe
Zachary adds 26.45 g to 2.55 g. How many significant figures should his answer have?twothreefourfive
What is 5/8 written as a decimal and a percent?