aestheticjohana
aestheticjohana aestheticjohana
  • 14-12-2020
  • English
contestada

Answer please! Help a person out

Answer please Help a person out class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 14-12-2020

Answer:

$3.00 per group

Explanation:

  • $2.32 + $1.08 + $2.60 = $6.00
  • $6.00/2 = $3.00 per group
Answer Link
Branium Branium
  • 14-12-2020

Answer:it's $3 in each group

Explanation:

You add all of them up and divide by 2.

Answer Link

Otras preguntas

The area of the figure is blank square units
Jason saw his friend Tony at the store. Tony invited Jason to come over and play a new video game. Jason told Tony that he could not go because his mother was
Pleaseee help me....what will the y-coordinate of b' if ab is dilated by a factor of 2/5, centered at the origin. A=(2,2) B=(10,2)
What is the factored form of the following expression? 16x2 - 168x + 441
Luisa is willing but not able to produce and offer to sell plastic cups. is luisa a supplier of plastic cups?
in scythe who wins the ring​
Explain how the editorial against universal health care effectively uses argumentation and rhetorical appeals. Include the extent to which you think it relies o
16) During the winter time, the total number of hours of sunlight decreases. What effect would this have on the process of photosynthesis
Which statement best describes the writer's attitude towards the subject matter? A) The writer has a neutral perspective on the Peachtree Road Race. B) The wri
When did hamilton and madison work on the bill of rights? Please write down the year, and the day.