jesseqgerald
jesseqgerald jesseqgerald
  • 13-12-2020
  • Mathematics
contestada

Can someone plz help me

Can someone plz help me class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-01-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

because the two lines are not unique.. in other words they lay on top of each other.. they have many solutions and we can't determine price  .. so answer C

Answer Link

Otras preguntas

This language was not derived from a greater language family. Korean Filipino Indonesian Hindu
you can buy 4 pounds of peaches for 5.96. what do 4 1/2 pounds of peaches cost
Can you give help me with question 15
Rob coloured 1/4 of a rectangle .what is another way to name 1/4?
Development of multicellular organisms probably began with the formation of A. bacteria. B. colonies. C. microspheres. D. oxygen.
The _____ is a measure of the average change in prices of a market basket of goods and services. inflation Consumer Price Index interest rate
3/5 + 4/15 = in simply
Which of the following statements accurately describes how blood flows through the heart? a. Oxygen-poor blood is carried through the inferior vena cava to the
Rule by the consent of the governed defines the constitutional principle of A: separation of powers. B: checks an balances C: popular sovereignty D: federalism
Which is a recursive formula for the sequence 99.4, 0, –99.4, –198.8, where f(1) = 99.4?