brianargibson11
brianargibson11 brianargibson11
  • 15-11-2020
  • Mathematics
contestada

HELPPPP PLZZZZ!!!!!!!!!!!

HELPPPP PLZZZZ class=

Respuesta :

Anki12
Anki12 Anki12
  • 30-11-2020

Answer:

1 hour=$9.30

5 hours=46.50

8 hours=$74.40

11 hours=$102.30

6 1/2 hours=$60.45

B)$20

Step-by-step explanation:

Multiply each hour by $9.30.

Divide $186 by $9.30

Answer Link

Otras preguntas

CIS22A Homework 8 Spring 2022 Topic: A function with parameters passed by value and passed by reference (Chapter 6.13, Lecture 6/6/22) Do not use anything beyo
Write a few paragraphs explaining the development of the slave trade in Central Africa.
write the additive inverse of 11/221
In Questions ) Give the grammatical name and function of the underlined expression Mary sings better than Jane does. Wherever lof​
what is x? thank you!
Que tipo de pregunta es ( en forma gramatical) : cuales ustedes creen son mis debilidades?
Read the sentence from paragraph 2. Today, the Kentucky Elk Reintroduction Program brings elk into the state from other areas to help grow the population again.
Read the poem "Not Waving but Drowning” by Stevie Smith. Nobody heard him, the dead man, But still he lay moaning: I was much further out than you thought And n
How do Dexter’s views about the American dream change from the beginning to the end of the story “Winter Dreams”? Provide textual evidence to support your respo
A long jump pit is 10m long 3m wide and 50cm deep. How many cubic metres of sand are needed to fill it?