PlatinumMoonWolf123
PlatinumMoonWolf123
14-11-2020
Mathematics
contestada
yxyxyxyxy simplified
Respuesta :
reyesmands
reyesmands
14-11-2020
Answer:
5y * 4x or 5y4x
Step-by-step explanation:
:)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 32+ )
Otras preguntas
What's a risk assessment
This questions is breaking my head... If a gumball is randomly chosen from a bag that containsexactly 6 yellow gumballs, 5 green gumballs, and 4red gumballs, wh
4.3 as a percentage
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
There are 16 ounces in one pound. If 3.4 pounds of beefcost $4.95, what is the cost per ounce, to the nearestcent?
What is 30percent of 720.00 dollars
How to find the surface area of a triangular prism ? Grade 6 style and easiest way possible
why did some people work on the pyramid for only a portion of the year
How much does a Yuan weight?
When written in symbols, “the product ofr and s, raisedto the fourth power,” is represented as: