Gabe8203 Gabe8203
  • 13-11-2020
  • Mathematics
contestada

Charlie bought two holes in 3/4 of pears for $0.76 per pound and 2 wholes and 3/4 lb of grapes for $1.40 per pound how much money in dollars and cents did Charlie pay for the pears and grapes

Respuesta :

johanloyola16 johanloyola16
  • 17-11-2020

Answer:

Hh

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How many equilateral triangles with sides of 4 can fit into a larger triangle with sides of 2012
what key factors led to the American victory at Saratoga
How did greek thinkers, artists, and writers explore the nature of the universe and people's place in it?
How did greek thinkers, artists, and writers explore the nature of the universe and people's place in it?
How do ocean currents and large bodies of water affect climate?
An insect eats a leaf.     Explain how the insect depends on the sun for energy.
How do you solve B(x) = 18-0.5x with x being -2, 0, 5
When is the product of two nonzero integers less than or equal to both of the two factors?
Hhhhhhhdjwkdjkdojdywkfkslbchfkjshegwkjfbbsojdhjeowudgd
Do you agree with Plato's vision of the ideal state in the republic?