thatboyelijah2
thatboyelijah2 thatboyelijah2
  • 11-11-2020
  • Mathematics
contestada

help me im dying and i

help me im dying and i class=

Respuesta :

gopikasuresh2013
gopikasuresh2013 gopikasuresh2013
  • 11-11-2020

Answer:

The better bar to buy is the Nutty Crunch

Step-by-step explanation:

4.74 / 6 = 0.79 per bar

7.80 / 10 = 0.78 per bar

:)

Answer Link
123060
123060 123060
  • 19-01-2021

Answer:

Nutty Crunch is better

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The average kinetic energy of water molecules is greatest in
what would give people the right to have a revolution against their government ?​
what is the answer ​
The ordered pair below is a solution to which equation 36,4
The process by which wind removes surface materials is called
People who have a stake in the solution to a problem are called
The point A (3, 4) is reflected over the line x = 2, and then is reflected over the line x = -4. What are the coordinates of A'? (1, 2) (9, 4) (-9, 4) (1, 4)
Propaganda was used in World War II in order to ______.
Why does Thomas Paine compare taxation without representation to slavery?
Viruses are considered non living because