devonleehoop
devonleehoop devonleehoop
  • 15-10-2020
  • Mathematics
contestada

Here is the pic for the question, please respond.

Here is the pic for the question please respond class=

Respuesta :

urigutier11
urigutier11 urigutier11
  • 15-10-2020
1 gig= $4 each gigabyte costs 4 dollars
Answer Link
lightskiinadriii
lightskiinadriii lightskiinadriii
  • 15-10-2020
1 gig=$4 so 4 dollars
Answer Link

Otras preguntas

Over the past ten years, the town's population doubled in size. The population is currently 12,000. What was the population ten years ago? Which of the followin
Which cycle depends on evaporation
A car is traveling at a rate of 81 kilometers per hour. What is the car's rate in kilometers per minute? How many kilometers will the car travel in 10 minut
​the strategy of shifting the payment dates of deductible items is called
kim is faced with a decision about using illegal drugs when she is out with some friends, which area of her health can be affected by her decisiona. emotional h
Write a sentence that uses the word forces. A sentence using the word correctly.
Which sociological perspective makes the most sense to you as a means to study society? Why?
The state militia units that made up the initial american military force and later came to augment the continental army:
How do we develop empathy for others
what is the correct description of lactic acid fermentation?