jahairagonzalez264 jahairagonzalez264
  • 12-10-2020
  • Mathematics
contestada

What is the answer I need help ASAP

What is the answer I need help ASAP class=

Respuesta :

alinai0014
alinai0014 alinai0014
  • 12-10-2020

Answer:

C) 4

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP!!!!!!!! A group of students designed a solar system experiment in an ice rink. The steps of the experiment are listed below. Make a student stand
rectangle JKLM, JK is equal to 10 feet, and MN is equal to 25 feet, find JL.
plant and animal cells can A) make ATP. B) make starch. C) make chitin. Eliminate D) make cellulose.
Finish the value of d 2d - 5 = 17
To which category do nuts, seafood and pollen belong?
If potential gdp is equal to​ $600 billion, what does the longminus−run aggregate supply curve look​ like? a. it is a vertical line at a level of gdp above​ $60
Tell which is the better buy. a 3 lb bag of apples for $3.26 or a 5 lb bag of apples for $4.89 a 3 lb bag of apples for $3.26 a 5 lb bag of apples for $4.89
In an autocracy, what kind of power does the leader hold?
8(2x+9)=56 I need some help with this I just don't get it
What was the connection between civil disobedience and abolition movement