isabellaarroyo25
isabellaarroyo25 isabellaarroyo25
  • 14-05-2019
  • Mathematics
contestada

I need help with Precal asap !!!! I’ll mark u as brainliest, please if you don’t know the correct answer don’t write down.

I need help with Precal asap Ill mark u as brainliest please if you dont know the correct answer dont write down class=
I need help with Precal asap Ill mark u as brainliest please if you dont know the correct answer dont write down class=

Respuesta :

motmot1p868dn
motmot1p868dn motmot1p868dn
  • 20-05-2019

Answer:

well you see if you times it by 1 you get the same number as you started with so i think that is what you need to do for this

Step-by-step explanation:see times it by one stay the same get 100 on test math -

Answer Link

Otras preguntas

Help me find x and y
Please give me all or some of the answers
Each day, Karen makes 45 loaves of bread at the bakery where she works. Each loaf of bread requires 5 cups of flour. One pound of flour is equivalent to about 4
A creative group of students produces a reality television show that features various aspects of college and dorm life. Once the show begins airing on the uni
PLEASE HELP ME URGENTLY!
What is the answer please help
Did the empire grow or shrink during Nero’s time in power??
Plz help to solve fast before exam :)
99 POINTS AND IF CORRECT, WILL GIVE BRAINLYIST William wants to choose between two five-year investment plans. In plan I, he is required to make a one-time inve
It costs Edgar $2.65 one way to ride the bus to work. He uses the bus to go to and from work fourdays per week. He buys a bottle of water that costs $1.45 on hi