ramirezfelipe590 ramirezfelipe590
  • 14-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if a dozen rolls cost 3.99?

Respuesta :

abc123xyz999
abc123xyz999 abc123xyz999
  • 14-12-2018

Answer:

$0.3325

Step-by-step explanation:

Divide.

Answer Link

Otras preguntas

True or False: Hurricane Katrina does not make the list of the top 10 deadliest Atlantic hurricanes. Select one: A. True B. False
Local color realists because of their emphasis on accurately caperturing the unquie manners, dialetc, landscape, customs, clothing?
In which quadrant or on which axis do each of the points (-2,4) , (3,-1) ,(-1,0), (1,2) and(-3,-5) lie? Verify your answer by locating them on the cartesian pla
Check your understanding Section 2-1
Using __________ firms attempt to communicate their positions on important issues. The purpose is to influence the opinions of targeted audiences concerning the
Federal funds provided to states for a broad purpose and unrestricted by detailed requirements are called ______
what is 25/24 as a fraction​
select all rational expressions that are equivalent to ​
Gray, a supervisor, is known by her managers to be sharp in her decisions and has a good track record of meeting her goals; Gray is a(n) ____ manager.
3. Select the measure of the complement or supplement of the angle. If there is no complement or supplement, select no complement or supplement. 55.1° 124.9° 11