t4t7ck8wns t4t7ck8wns
  • 11-11-2022
  • Mathematics
contestada

Ms. Gallo buys a 64-ounce of peanut butter for $6.33. What is the cost per ounce

Respuesta :

Otras preguntas

Complete the quote: “__________ was patched into them with straw and rag and wood and paper”
Why is the Union victory at the Battle of Gettysburg considered the turning point of the Civil War?
many groups of native americans were relocated in the american southeast to the lands west of the mississippi river between 1820 and 1840.which statement accura
Type the words from the spelling list in which the / er / sound appears. acquaintance addressee apprise code words conceal dialogue editorial form gestu
Is r<23 true or false
Briefly explain the reason that Sedlak gives for water shortages.
If a student answered 4 out of 5 questions correctly, how did this student do? How do you know?
Pleaseeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
How does park's decision to juxtapose Salva and Nya help us better understand each character's point of view? Reference book: A long walk to water
Which job did Lincoln never have? A. U.S. senator B. State representative C. U.S. representative D. Store clerk