ndmrmej
ndmrmej
12-02-2020
Mathematics
contestada
help me asap pleaseeeee
Respuesta :
LuisGuzman
LuisGuzman
12-02-2020
Answer:
First one( L L )
Step-by-step explanation:
Translation Doesnt rotate
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
What is the answer for this equation? -6x = -36
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Rick has 12 action, 15 comedy, and 9 drama DVDS. find the ratio of action DVDS to the total of DVDS. Then explain its meaning how would I do this problem?
Describe the conditions necessary for the variance to have the value zero.
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
Sin42cos17-cos42sin17
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas. What is the price per gallon?
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas. What is the price per gallon?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy